Weaving

29 products

Beka Warp Thread
Regular Price
$16.00
Sale Price
$16.00
Regular Price
Unit Price
per 
Cotton Weaving Loops
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 
Plastic Tapestry Needle - 6"
Regular Price
$3.00
Sale Price
$3.00
Regular Price
Unit Price
per 
Bigger Darning & Mending Loom Kit
Regular Price
$44.00
Sale Price
$44.00
Regular Price
Unit Price
per 
Loome Tool - Robot
Regular Price
$12.99
Sale Price
$12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Mini Weaving Loom
Regular Price
$24.99
Sale Price
$24.99
Regular Price
Unit Price
per 
10" Frame Loom
Regular Price
$28.00
Sale Price
$28.00
Regular Price
Unit Price
per 
14" Frame Loom
Regular Price
$42.00
Sale Price
$42.00
Regular Price
Unit Price
per 
20" Frame Loom with Stand
Regular Price
$78.00
Sale Price
$78.00
Regular Price
Unit Price
per 
10" Rigid Heddle Loom
Regular Price
$78.00
Sale Price
$78.00
Regular Price
Unit Price
per 
20" Rigid Heddle Loom
Regular Price
$160.00
Sale Price
$160.00
Regular Price
Unit Price
per 
DIY Tapestry Weaving Kit
Regular Price
$42.00
Sale Price
$42.00
Regular Price
Unit Price
per 
Roving per ounce
Regular Price
$4.00
Sale Price
$4.00
Regular Price
Unit Price
per 
Hand Dyed Corriedale Fiber
Regular Price
$20.00
Sale Price
$20.00
Regular Price
Unit Price
per 
Winter Wool Bundle
Regular Price
$20.00
Sale Price
$20.00
Regular Price
Unit Price
per 
Brights Wool Bundle
Regular Price
$20.00
Sale Price
$20.00
Regular Price
Unit Price
per 
Animals Wool Bundle
Regular Price
$20.00
Sale Price
$20.00
Regular Price
Unit Price
per 
Autumn Wool Bundle
Regular Price
$20.00
Sale Price
$20.00
Regular Price
Unit Price
per 
Made Weave Love
Regular Price
$30.00
Sale Price
$30.00
Regular Price
Unit Price
per 
Modern Weaver
Regular Price
$29.99
Sale Price
$29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Shaker Cat Head Basket Kit
Regular Price
$32.99
Sale Price
$32.99
Regular Price
Unit Price
per 
Gran's Cotton Basket Kit
Regular Price
$29.99
Sale Price
$29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Potato Basket Kit
Regular Price
$24.99
Sale Price
$24.99
Regular Price
Unit Price
per 
Melon Basket Kit
Regular Price
$24.99
Sale Price
$24.99
Regular Price
Unit Price
per 
Egg Basket Kit
Regular Price
$24.99
Sale Price
$24.99
Regular Price
Unit Price
per 
Berry Basket Kit - Burgundy Hill Collection
Regular Price
$18.99
Sale Price
$18.99
Regular Price
Unit Price
per 
Wall Basket Kit
Regular Price
$18.99
Sale Price
$18.99
Regular Price
Unit Price
per 
Apple Basket Kit
Regular Price
$18.99
Sale Price
$18.99
Regular Price
Unit Price
per 
SOLD OUT
Maple Weaving Comb
Regular Price
$16.00
Sale Price
$16.00
Regular Price
Unit Price
per